Bimber ze śliwek

Doskonały trunek na wyjątkowe okazje i toasty! [...] Bimber ze śliwek

Pigwówka na bimbrze

Nalewkę z pigwy możemy przygotować na spirytusie, nic nie stoi na przeszkodzie by urzyć dobrej jakości bimbru.[...] Nalewka z pigwy na bimbrze

Aparatura do bimbru

Opisałem tu swoje uwagi dotyczące konstrukcji aparatury do pędzenia bimbru. Polecam szczególnie osobą, które robią bimber z owoców[...] Aparatura do bimbru

Sprzęt laboratoryjny

Podstawowe narzędzia pomiarowe przydatne przy pędzeniu bimbru w domu [...] Sprzęt laboratoryjny

Linki do stron o bimbrze

Zebranie wszystkich informacji i przepisów na bimber zajęło by całą wieczność. Postanowiłem na tej stronie podzielić się linkami do stron o bimbrze. Wybrałem te, które często odwiedzam i chętnie czytam. Sądzę że i dla Was mogą być przydatne.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Bimber
To chyba pierwsze miejsce, w którym szukamy sprawdzonych i wiarygodnych informacji. Wikipedia w haśle "Bimber" dość szczegółowo pokazuje niemalże wszystkie aspekty i trochę historii pędzenia bimbru.

http://allegro.pl/listing.php/search?string=bimber&category=0&sg=0
Jeśli potrzebujemy kupić lub sprawdzić cenę akcesoriów do pędzenia bimbru jak zwykle aukcyjny portal Allegro.pl przychodzi nam z pomocą ...

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=bimber
Tej strony internetowej nie trzeba chyba nikomu przestawiać. Google znają wszyscy warto zobaczyć jakie proponuje nam strony na hasło "bimber". Może i ta znajdzie się na zaszczytnym miejscu...

http://www.leczmy-alkoholizm.org/leczenie_uzaleznienia_od_alkoholu.html
Jeśli masz z tym problem, po prostu musisz się „napić” koniecznie zajrzyj na tą stronę i przeczytaj informacje związane z chorobą alkoholową.

http://www.pijanikierowcy.pl/
Piłeś nie jedź! Żelazna zasada której się trzymam. Stronę warto odwiedzić choćby ze względu na społeczny aspekt pianych kierowców.

Jeśli Ty prowadzisz stronę na temat pędzenia bimbru lub uwarzysz, że strona którą znasz napisz do mnie z tą informacją. Chętnie opublikuję link do tej strony. Skorzystaj z zakładki „kontakt”.

Link do naszej strony

https://www.polskavodka.pl

Jeśli chcesz wstawić link na swoją stronę kliknij w pole z zieloną ramką po czym wciśnij jednocześnie klawisze "Ctrl" oraz "a", następnie klawisze "Ctrl" oraz "c". Edytuj plik "index" swojej strony i wklej kod w wybrane miejsce. Dzięki.

Nowa kolumna rektyfikacyjna!

niezawodna

alkohol 94% gwarancja!

zbiornik 30l

Sprawdź tutaj

Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza prezentowaną stronę jest zabronione. Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i dobrego obyczaju. Jeśli chcesz powołać się na treści strony www.polskavodka.pl umieści linka w swojej publikacji. Nie kopiuj! Możesz mnie cytować.