Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja Jabłonowo Pomorskie

Kujawsko-Pomorskie

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy patrzymy w lustro oraz nie możemy się nadziwić, jak dużo zmieniło się własne ciało w procesu ostatnich paru lat. Nagle wyraża się, że mamy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) oraz nie możemy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w miejscach, gdzie chciałybyśmy być niewystarczająco dużo ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, a z okresem bada być coraz gorzej. Kiedy żadne uczenia oraz diety nie pomagają, z usługą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Wąbrzeźno

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne zabiegi, które łączy wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W niniejszym artykule skupimy się na wczesnej z obecnych dwóch możliwości modelowania ciała, a konkretnie na świeżej technologii liposukcji laserowej, obsługiwanej przez profesjonalistów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki użyciu najnowocześniejszej metodzie LipoLife 3G efekty sposobu są widoczne gołym okiem w wyjątkowo szybkim czasie po wykonaniu pracy, a okres rekonwalescencji pacjenta umieszcza się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Wąbrzeźno

Zabiegowi mogą stanowić pasowane różne części ciała. Procedury medyczne bawiące się najogromniejszą popularnością to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie tłuszczu z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u ludzi).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego standardu postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg wykonywany istnieje w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które stosuje specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Wąbrzeźno

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został zmodyfikowany w taki podejście, by jak wysoce ułatwić pacjentowi dotarcie do siebie po zabiegu. Przede każdym prowadzona jest odpowiednia liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie nowego urządzenia LipoLife 3G zezwala na uzyskanie maksymalnie dobrego efektu przy bardzo skróconym okresie rekonwalescencji pacjenta.

W relacji od wcześniejszych rozpoznań i charakterze, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja prawdopodobnie być wypełniona miejscowo lub na znaczniejszym obszarze. W idealnym przypadku zabiegowi sugeruje się takie strony ciała, jak podbródek, boczki i kolana. zabieg na licznym obszarze to np. liposukcja brzucha lub ud.

Nierzadko daje się, że pacjenci życzą sobie, by zdobyty w toku zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w własnym stanowisku ich swego ciała. Z ostatniej propozycje korzystają głównie kobiety, chcąc zmienić objętość swoich piersi lub pośladków. Taka forma przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak wynika z badań, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy materiał i przydaje się do przeszczepu.
Liposukcja Wąbrzeźno

Przygotowanie do zabiegu odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko tworzona istnieje w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej przygotowania obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre z nich więc:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do wdrożenia procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża oraz karmienie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Jest wiele dobrze czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego standardu zabiegu medycyny estetycznej. W sukcesach, gdy liposukcja jest metodę zbyt inwazyjną dla konkretnej osoby, niekiedy stosuje się lipolizę.

Liposukcja Wąbrzeźno

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments