Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najodpowiedniejsze sposoby na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca Poradnik Prasóweczki Prasówki

Najodpowiedniejsze systemy na powiększanie ust! O dużych ustach marzy wszystka kobieta. Nie nie wszystkie natura obdarzyła tak jasnymi i pełnymi ustami, którymi potrafi się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie ulega wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, stąd te szukamy sposobów, aby oddać to, co dała nam matka matura. Teraz można naprawić lub wspomóc naturę wybierając zabiegi na powiększanie ust proponowane przez gabinety medycyny estetycznej. To całkowicie odpowiedniejsze rozwiązanie niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to teraz doskonale znane wszystkim zabiegi pozwalające zachować estetyczny i naturalny wygląd. To dzięki niej możemy „cofnąć czas”, zadbać o naszą urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd lub same naprawić ewentualne niedoskonałości lub defekty skóry. Też w wypadku ust niesie ze sobą ciekawe rozwiązania.

W medycynie estetycznej przedstawia się częściej o modelowaniu ust, jakie potrafi skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w stylach na powiększanie ust dawanych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a zabiegach z chirurgii popularnej jest wówczas, że potrafimy wybrać proste sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Sposób ten pozwoli w nieskomplikowany sposób wymodelować usta i zdecydowanie je zrealizować, przez co poprawie ulega nie właśnie ich model czy wielkość, a również koloryt.

Na czym liczy powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem braku jest przede wszystkim nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust również ich stron. Wykorzystane w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w tak istniejący w skórze kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom rozmiaru i wielkości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny preparat z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej zostaje znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w których brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat udzielany jest mikrokaniulą, co minimalizuje ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu podejściu sprowadza się także ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych. W rezultacie usta nie są opuchnięte po zabiegu. Jeśli tak się zdarzy, to znaczy, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To kolejna możliwość na zwiększenie ust, która dodatkowo liczy na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym razem a efekty ciekawe są dopiero po około jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bo z opóźnieniem. Dlatego jeżeli zależy Ciż na bliskim efekcie, kwas hialuronowy wydaje się być czyściejszym wyjściem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną opcją dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest nasz tłuszcz pacjentki lub te kolagen pochodzenia zwierzęcego. Wyniki są trwałe, a zabieg bierze się za bezpieczny.

Jak widać, medycyna estetyczna oferuje wybór jeżeli należy o powiększanie ust. Co dobrze, sposoby te znajdują jeszcze większą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments